Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Biz Kimiz

1986’dA Mustafa cengiz tarafından Erzurum  oltu İlçesinde  Ticari hayatımıza başladık  Ekmeğini Taştan çıkaran insanlar olarak    Müşterimize hep Kaliteyi  Sunmak için   Hiç Durmadan Çalıştık ve çalışmaya  devam ediyoruz bu kapsamda değişen E- ticaret sistemine geç de olsa www.oltutas.com olarak  müşterilerimizle  buluşturuyoruz. Müşterilerimize kadın, erkek,  Tesbih ve takı  kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. 
        

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Koşulsuz müşteri mutluluğu

   
     Bizim önceliğimiz, Müşterilerimizin  mutluluğuOlmakla beraber  müşterilerimize   Birdal Oltu taşı  güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

İade kolaylığı


Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.


Oltu Taşı Özellikleri
Bitkisel kalıntıların karbonlaşmasıyla oluşan organik bir taştır. Yapı olarak farklı olmasına rağmen, oluşumundaki benzerlik nedeniyle siyah kehribar olarak da bilinir. 
Oltu taşı siyah, tıkız, parlak ve kavlı biçiminde kırıkları olan, parlatılabilen, tıraşlanabilen bir nevi linyit taşıdır
Oltu taşı genellikle siyah ve kahve rengi tonlarında Olup. Bir karbon bileşenidir. Çoğunlukla siyah renkli olanı tercih edilir. Genelde bayan takıları ve tespih üretiminde önemli bir yere sahiptir.Tamemen Kişisel  Çabalarla  üretilmektedir. Türkiye 'de 3213 sayılı Maden Kanunu'nda oltu taşının kıymetli taşlar arasında olduğunun tescili dahi yapılmıştır.
• Stresi alır.
Stres, gerginlik, huzursuzluk ve zihinsel yorgunluğa karşı 
• Negatif enerjiyi toplar. Bu nedenle eskiden nazarlık olarak kullanılırdı.
• Oltu taşı, bedenin elektriğini toplamak için kullanabileceğiniz güzel bir taştır. Kehribar gibi, tesbih olarak kullanımı en rahat olan taşlardandır.

 


 
 
    


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.